Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki
Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.
Siemianowice Śląskie
41-100 Siemianowice Śląskie
ul. Śmiłowskiego 15

Usługi

Szybki
kontakt

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej
i Mieszkaniowej Sp. z.o.o.

Oferta pracy

Praca - Pracownik ogólnobudowlany - ( malarz, murarz, dekarz)

Wymagania:
-praca na wysokości
-doświadczenie w zawodzie
-zaangażowanie
-organizacja pracy własnej
-mile widziane prawo jazdy kat "B"

Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

Tel. 607 631 810 lub 32 766 77 75

Praca - Informatyk

Wymagania:
- znajomość systemów Windows 7, 10, Windows Serwer 2012, Linux
- Prawo jazdy kat. B
Zakres obowiązków:
- administrowanie siecią informatyczną w przedsiębiorstwie
- monitorowanie zdarzeń wpływających na bezpieczeństwo systemów informatycznych
- zapewnienie ciągłości pracy systemów informatycznych
- pełnienie funkcji Administratora Systemów Informatycznych.

Tel. 32 766 77 29