Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki
Komunalnej i mieszkaniowej Sp. z o.o.
Siemianowice Śląskie
41-100 Siemianowice Śląskie
ul. Śmiłowskiego 15

Usługi

Szybki
kontakt

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej
i Mieszkaniowej Sp. z.o.o.
41-100 Siemianowice Śląskie
ul. Śmiłowskiego 15

Odpady wielkogabarytowe

 

HARMONOGRAM WYWOZU PRZEDMIOTÓW WIELKOGABARYTOWYCH
Z BUDYNKÓW JEDNORODZINNYCH.


REJON I

Mysłowicka, Sadzawki, Brzozowa 16, Głowackiego 13, Cmentarna, Boczna, Komuny Paryskiej, Lompy, Wojska Polskiego, Cicha, Jasna, Astrów, Różana, Al.Sportowców, Osiedle Czeladzka, Spokojna, Śląska 82a, 86, Św.Barbary 28, 30, Jana Pawła II, Chrobrego, Broniewskiego, Morcinka, Prusa, Drzymały, Ogińskiego, Wróblewskiego, Chorzowska, Niepodległości, Dolna , Górna.

Wywóz w dniu 16 marzec 2018r.; 23 listopad 2018r.

Przedmioty prosimy wystawiać w dniu odbioru do godziny 6:00


REJON II

Oświęcimska, Trauguta, E.Plater, Kochanowskiego, Limanowskiego, Łukasińskiego, Przyjaźni, Kościelna, Harcerska , Paryska, Brandysa, Zaciszna, Londyńska, Sienna, Tarnogórska, Północna, Dreyzy, Gajdzika, Wiedeńska, Madrycka,Wrocławska, Malinowa, Krupanka, Bratnia, Okrzei, Turystyczna, Bańgowska, Willowa

Wywóz w dniu 19 marzec 2018r.; 26 listopada 2018r.

Przedmioty prosimy wystawiać w dniu odbioru do godziny 6:00


REJON III

Węglowa, Polaczka, Bytkowska, Bema, Watoły, Boh.Westerplatte, Potockiego, Krasickiego, Waloszka, Rodziny Dembińskich, Rzepusa, Stabika, Popka, Pronobisa, Reja , Majcherczyka-Zdana, Zygmunta Starego, Mieszka I, Brynicka , Wiejska, Słoneczna, Żniwna, Łąkowa, Poranna, Lawendowa, Makowa,Miodowa, Bukowa, Rzeczna, Rolna, Dębowa, Rumiankowa, Słonecznikowa, Cyprysowa, Sosnowa, Wiosenna, Modrzewiowa, Pszeniczna, Chmielna

Wywóz w dniu 20 marzec 2018r.; 27 listopad 2018r.

Przedmioty prosimy wystawiać w dniu odbioru do godziny 6:00

 

HARMONOGRAM WYWOZU PRZEDMIOTÓW WIELKOGABARYTOWYCH
Z BUDYNKÓW WIELORODZINNYCH



REJON I


Mysłowicka – Sadzawki - Kolejowa – Kilińskiego
Słowackiego – Brzozowa – Piaskowa – Cmentarna – Powstańców
Szeflera – Dworcowa – Moniuszki - Głowackiego- Piastowska- Matejki - Fabryczna - Fitznerów
Śląska  – Mickiewicza – Boczna – Pszczelnicza
Poprzeczna – Śmiłowskiego
Komuny Paryskiej – 1-go Maja – PCK – Aleja Sportowców
Św. Barbary – Chopina - Dworska – Krucza 1-6
Parkowa – Krótka – Jana Pawła II – Krasińskiego- Plac Wolności
Ogrodowa – Spokojna – Gansińca
H. Wróbla – Korfantego – Aleja Młodych - Szarych Szeregów – Stęślickiego ZHP – Westerplatte – Teatralna

Wywóz w dniach:

Styczeń - 3, 17, 31,
Luty - 14, 28,
Marzec - 14, 28,
Kwiecień - 11, 25,
Maj - 9, 23,
Czerwiec - 6, 20,
Lipiec - 4, 18,
Sierpień - 1, 16, 29,
Wrzesień - 12, 26,
Październik - 10, 24,
Listopad - 7, 21,
Grudzień - 5, 19,


REJON II

Sienkiewicza– Plac Skargi – Waryńskiego – Kapicy
Sobieskiego – Floriana  – Karola Miarki
Ligonia – Kopernika – Hutnicza – Jagiellońska
Szkolna – Kasprzaka – Trafalczyka – Jedności

Katowicka – Składowa – Lipowa – Okrężna
Leśna – Grabowa – Klonowa – Akacjowa – Zielona
Wierzbowa – Kasztanowa – Jaworowa – Topolowa

Michałkowicka –Fr. Deji - Żwirki i Wigury - Kołłątaja
Górnicza – Granitowa  – Kościuszki – Pułaskiego
Damrota – Staszica – Dąbrowskiego – Wyspiańskiego – Śniadeckiego
Boh.Westerplatte

Wywóz w dniach:

Styczeń - 4, 18,
Luty - 1, 15,
Marzec - 1, 15, 29,
Kwiecień - 12, 26,
Maj - 10, 24,
Czerwiec - 7, 21,
Lipiec - 5, 19,
Sierpień - 2, 17, 30,
Wrzesień - 13, 27,
Październik - 11, 25,
Listopad - 8, 22,
Grudzień - 6, 20,


REJON III

Zgrzebnioka – Niepodległości – Wróblewskiego - Plac Skrzeka – Prusa1, Grunwaldzka - Łokietka - Chorzowska – Jagiełły – Watoły – Polaczka Bytkowska – Oświęcimska – Traugutta

Wywóz w dniach:

Styczeń - 10, 24,
Luty - 7, 21,
Marzec - 7, 21,
Kwiecień - 4, 18,
Maj - 2, 16, 30,
Czerwiec - 13, 27,
Lipiec - 11, 25,
Sierpień - 8, 22,
Wrzesień - 5, 19,
Październik - 3, 17, 31,
Listopad - 14, 28,
Grudzień - 12, 27,


REJON IV

Obr. Warszawy – E. Plater - Kołodzieja – Andersa - M. Dąbrowskiej - Sikorskiego – Boh. Września - Kościelna – Maciejowicka – Budryka- Pocztowa – Krakowska – Przyjaźni – Stawowa - Wyzwolenia – Brandysa - Barlickiego - Żeromskiego – Sienna -Paryska - Harcerska  – Londyńska  - Bytomska – Krupanka - Bratnia
Reymonta – M.C. Skłodowskiej – Szymanowskiego – Wiejska 49,125

Wywóz w dniach:

Styczeń - 11, 25,
Luty - 8, 22,
Marzec - 8, 22,
Kwiecień - 5, 19,
Maj - 4, 17,
Czerwiec - 1, 14, 28,
Lipiec - 12, 26,
Sierpień - 9, 23,
Wrzesień - 6, 20,
Październik - 4, 18,
Listopad - 2, 15, 29,
Grudzień - 13, 28,