Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki
Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.
Siemianowice Śląskie
41-100 Siemianowice Śląskie
ul. Śmiłowskiego 15

Usługi

Szybki
kontakt

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej
i Mieszkaniowej Sp. z.o.o.
41-100 Siemianowice Śląskie
ul. Śmiłowskiego 15

Odpady wielkogabarytowe

 

HARMONOGRAM WYWOZU PRZEDMIOTÓW WIELKOGABARYTOWYCH
Z BUDYNKÓW JEDNORODZINNYCH.


REJON I

Mysłowicka, Sadzawki, Brzozowa 16, Powstańców 39, 41, Myśliwiecka 1, Głowackiego 13,  Cmentarna, Boczna, Komuny Paryskiej, Lompy, Wojska Polskiego, Cicha, Jasna, Astrów, Różana, Al.Sportowców, Osiedle Czeladzka, Spokojna, Śląska 82a, 86, Św.Barbary 11, 28, 30, Jana Pawła II 3B, Chrobrego, Broniewskiego, Morcinka, Prusa, Miłosza, Ogińskiego, Wróblewskiego, Chorzowska, Niepodległości, Dolna, Górna, Grunwaldzka 1, Łokietka, Zygmunta Starego, Mikołaja I

Wywóz w dniu 16 marzec 2020r  ;   23 listopad 2020r

Przedmioty prosimy wystawiać w dniu odbioru do godziny 6:00


REJON II

Oświęcimska, Trauguta, E.Plater, Kochanowskiego, Barlickiego, Limanowskiego, Łukasińskiego, Przyjaźni, Kościelna, Harcerska, Paryska, Brandysa, Zaciszna, Londyńska, Sienna, Tarnogórska, Północna, Dreyzy, Gajdzika, Lizbońska, Wiedeńska, Willeńska, Madrycka, Wrocławska, Malinowa, Krupanka, Bratnia, Okrzei, Turystyczna, Bańgowska, Willowa, Gerberowa, Krokusa, Storczykowa, Tulipanowa, Malwowa

Wywóz w dniu 17 marzec 2020r    ;   24 listopad 2020r.

Przedmioty prosimy wystawiać w dniu odbioru do godziny 6:00


REJON III

Węglowa, Rubinowa, Brylantowa, Szafirowa, Turkusowa, Fiołkowa, Diamentowa, Szmaragdowa, Polaczka, Bytkowska, Bema, Watoły, Boh.Westerplatte, Potockiego, Krasickiego, Waloszka, Rodziny Dembińskich, Rzepusa, Stabika, Popka, Pronobisa, Reja, Majcherczyka-Zdana, Brynicka, Wiejska, Słoneczna, Żniwna, Łąkowa, Poranna, Lawendowa, Makowa, Miodowa, Bukowa, Rzeczna, Rolna, Dębowa, Rumiankowa, Słonecznikowa, Cyprysowa, Sosnowa, Wiosenna, Jodłowa, Modrzewiowa, Pszeniczna, Chmielna, Jaśminowa

Wywóz w dniu 19 marzec 2020r    ;   25 listopad 2020r.

Przedmioty prosimy wystawiać w dniu odbioru do godziny 6:00

 

HARMONOGRAM WYWOZU PRZEDMIOTÓW WIELKOGABARYTOWYCH
Z BUDYNKÓW WIELORODZINNYCH



REJON I


Mysłowicka, Sadzawki, Kolejowa, Kilińskiego, Słowackiego, Brzozowa, Piaskowa, Cmentarna, Powstańców,
Szeflera,  Dworcowa, Moniuszki, Mickiewicza, Boczna,  Pszczelnicza, Poprzeczna, Śmiłowskiego, Komuny Paryskiej, PCK,  Aleja Sportowców, Fitznerów, Głowackiego, Fabryczna, Matejki, Piastowska, Śląska, 1-go Maja, Św. Barbary, Chopina, Dworska,  Krucza 1-6, Parkowa, Krótka, Jana Pawła II, Krasińskiego, Plac Wolności, Ogrodowa,  Spokojna, Gansińca

H. Wróbla, Korfantego, Aleja Młodych, Szarych Szeregów, Stęślickiego,  ZHP,  Boh. Westerplatte 4-12, Teatralna

Wywóz w dniach:

Marzec - 5, 12, 19, 26
Kwiecień - 2, 9, 17, 23, 30
Maj - 7, 14, 21, 28
Czerwiec - 4, 12, 18, 25
Lipiec - 2, 9, 16, 23, 30
Sierpień - 6, 13, 20, 27
Wrzesień - 3, 10, 17, 24
Październik - 1, 8, 15, 22, 29
Listopad - 5, 13, 19, 26
Grudzień - 3, 10, 17, 24, 31



REJON II

Sienkiewicza, Plac Skargi, Waryńskiego, Kapicy, Sobieskiego,  Floriana, Karola Miarki, Ligonia,  Kopernika,  Hutnicza, Jagiellońska, Szkolna, Kasprzaka,  Trafalczyka, Jedności

Katowicka, Składowa, Lipowa, Okrężna, Leśna, Grabowa, Klonowa, Akacjowa, Zielona, Wierzbowa,  Kasztanowa,  Jaworowa, Topolowa

Staszica, Wyspiańskiego, Śniadeckiego, Dąbrowskiego, Damrota, Pułaskiego, Kościuszki, Granitowa, Górnicza, Michałkowicka,  Boh. Westerplatte, Fr. Deji, Żwirki i Wigury, Kołłątaja

Wywóz w dniach:

Marzec - 4, 11, 18, 25
Kwiecień - 1, 8, 16, 22, 29
Maj - 6, 13, 20, 27
Czerwiec - 3, 10, 17, 24
Lipiec - 1, 8, 15, 22, 29
Sierpień - 5, 12, 19, 26
Wrzesień - 2, 9, 16, 23, 30
Październik - 7, 14, 21, 28
Listopad - 4, 12, 18, 25
Grudzień - 2, 9, 16, 23, 30




REJON III

Zgrzebnioka, Niepodległości, Wróblewskiego, Plac Skrzeka, Prusa 1, Grunwaldzka, Łokietka, Chorzowska, Jagiełły, Watoły, Polaczka, Bytkowska, Oświęcimska, Traugutta

Wywóz w dniach:

Marzec - 3, 10, 17, 24, 31
Kwiecień - 7, 15, 21, 28
Maj -  5, 12, 19, 26
Czerwiec - 2, 9, 16, 23, 30
Lipiec - 7, 14, 21, 28
Sierpień - 4, 11, 18, 25
Wrzesień - 1, 8, 15, 22, 29
Październik - 6, 13, 20, 27
Listopad - 3, 10, 17, 24
Grudzień - 1, 8, 15, 22, 29



REJON IV

Obr. Warszawy, E. Plater, Kołodzieja, Andersa,  M. Dąbrowskiej, Sikorskiego,  Boh. Września, Oś. Parkowe, Kościelna, Maciejowicka, Budryka, Pocztowa, Krakowska, Przyjaźni,  Brandysa, Barlickiego, Żeromskiego, Sienna, Paryska, Harcerska, Londyńska, Bytomska, Stawowa, Wyzwolenia, Krupanka, Bratnia, Reymonta, M.C. Skłodowskiej, Szymanowskiego, Wiejska 49,125

Wywóz w dniach:

Marzec - 2, 9, 16, 23, 30
Kwiecień - 6, 14, 20, 27
Maj - 4, 11, 18, 25
Czerwiec - 1, 8, 15, 22, 29
Lipiec - 6, 13, 20, 27
Sierpień - 3, 10, 17, 24, 31
Wrzesień - 7, 14, 21, 28
Październik - 5, 12, 19, 26
Listopad - 2, 9, 16, 23, 30
Grudzień - 7, 14, 21, 28