Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki
Komunalnej i mieszkaniowej Sp. z o.o.
Siemianowice Śląskie
41-100 Siemianowice Śląskie
ul. Śmiłowskiego 15

Usługi

Szybki
kontakt

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej
i Mieszkaniowej Sp. z.o.o.
41-100 Siemianowice Śląskie
ul. Śmiłowskiego 15

Odpady ulegające biodegracji

Poniedziałek

REJON 1:

Obwodowa, Parkowa,

BAŃGÓW: Zwyciestwa, Wrocławska, Krupanka, Malinowa, Bratnia,Okrzei, Turystyczna, Polna,

PRZEŁAJKA:Bańgowska, Willowa, Brynicka, Wiejska, Sloneczna, Żniwna, Łąkowa, Poranna, Makowa, Bukowa, Rzeczna, Rolna,Dębowa, Lawendowa, Rumiankowa, Miodowa, Słonecznikowa, Cyprysowa, Sosnowa, Wiosenna, Jodłowa, Modrzewiowa,

Jana Pawła II, Parkowa,
1-go Maja, Krasińskiego,
Pułaskiego, Kapicy,

osiedle "CHEMIK"

REJON 2:

Komuny Paryskiej, PCK, Cicha,
Lompy, Wojska Polskiego,
Jasna, Al.Sportowców, Astrów,
Różana,

"PTASIE OSIEDLE": Czeladzka, Jaracza, Korczaka, Krucza, Nałkowskiej, Gałczyńskiego, Słowików, Drozdów, Kosów, Skowronków, Czyżyków, Gilów Kormoranów, Bocianów, Jaskółek, Sowia, Żurawia, Kukułek, Pawia, Jastrzębia, Gołębia, Sikorek, Szpaków, Stara Szosa, Park Pszczelnik

Chopina, Al. Spacerowa, Dworska, Spokojna, Ogrodowa, Krótka, Śmiłowskiego, Myśliwiecka, Poprzeczna, Pszczelnicza, Boczna, Mickiewicza, Cmentarna, Brzozowa, Słowackiego, Piaskowa, Mysłowicka, Sadzawki, Kolejowa, Kilińskiego, Fabryczna, Budowlana, Matejki, Głowackiego, Piastowska, Lipowa, Okrężna, osiedle "TUWIM STARY", osiedle"Wróbla-Korfantego"

Terminy odbioru:

  • STYCZEŃ 2, 16, 30
  • LUTY 13, 27
  • MARZEC 13, 27,
  • KWIECIEŃ 10, 24,
  • MAJ 8, 22,
  • CZERWIEC 5, 19,
  • LIPIEC 3, 17, 31
  • SIERPIEŃ 14, 28
  • WRZESIEŃ 11, 25
  • PAŹDZIERNIK 9, 23
  • LISTOPAD 6, 20
  • GRUDZIEŃ 4, 18


Wtorek

REJON 3:

Osiedle "MŁODYCH":
Teatralna (Zubrzyckiego)

Boh. Westerplatte (+Wieczorka), Potockiego (Duracza), Krasickiego, Waloszka, Rzepusa, stabika, Rodziny Dembińskich, Popka Pronobisa, Reja (Langego), Majcherczyka -Zdana, Skrzeka i Wójcika, Watoły Węglowa, Polaczka, Górna, Dolna (Gwardii Ludowej), Niepodległości, Chorzowska, Wróblewskiego Zygmunta Starego, Mieszka I, Łokietka, Prusa, Chrobrego, Broniewskiego, Morcinka, Drzymały, Ogińskiego, Grunwaldzka, Jagiełły,

Staszica, Waryńskiego, Kasprzaka, Trafalczyka, Kopernika, Floriana (Buczka), K. Miarki Olimpijska, Sobieskiego, Hutnicza, Szkolna, Katowicka, Składowa (Rutkowskiego)

REJON 4:

Bytkowska, Bema,
Oświęcimska, Traugutta,

Osiedle ROBOTNICZE: E. Plater, Kochanowskiego, Limanowskiego, Fojkisa, Kołodzieja, M. Dąbrowskiej, Andersa (Kruczkowskiego), Obr. Warszawy, Sikorskiego,

Kościelna, Pocztowa, Przyjaźni, Łukasińskiego, Dreyzy, Harcerska (Hadamika),

Osiedle FABUD;
Wyzwolenia, Stawowa,

Budryka, Gajdzika, Wiedeńska, Żeromskiego, Londyńska (H. Sawickiej), Zaciszna, Barlickiego, Brandysa, Sienna, Pokoju, Bytomska, Rozwojowa, Północna, Tarnogórska,

Michałkowicka, Kościuszki, Granitowa (Pstrowskiego), Górnicza, Śląska (Świerczewskiego), Gansińca, Ogrodowa, Św. Barbary, Śniadeckiego, Wyspiańskiego Powstańców, Moniuszki, Szeflera, Dworcowa, Sienkiewicza, Fitznerów (27-go Stycznia),

Terminy odbioru:

  • STYCZEŃ  3, 17, 31
  • LUTY 14, 28
  • MARZEC 14, 28,
  • KWIECIEŃ 11, 25,
  • MAJ 9, 23,
  • CZERWIEC 6, 20
  • LIPIEC  4, 18
  • SIERPIEŃ 1, 17, 29
  • WRZESIEŃ 12, 26
  • PAŹDZIERNIK 10, 24
  • LISTOPAD 7, 21
  • GRUDZIEŃ 5, 19