Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki
Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.
Siemianowice Śląskie
41-100 Siemianowice Śląskie
ul. Śmiłowskiego 15

Usługi

Szybki
kontakt

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej
i Mieszkaniowej Sp. z.o.o.
41-100 Siemianowice Śląskie
ul. Śmiłowskiego 15

Odbiór surowców wtórnych - zabudowa wielorodzinna

Harmonogram odbioru selektywnie zbieranych odpadów komunalnych w postaci tworzyw sztucznych, papieru i tektury oraz szkła opakowaniowego z zabudowy zamieszkałej, wielorodzinnej oraz zabudowy niezamieszkałej w 2019 roku



Rejon I /poniedziałki/


Komuny Paryskiej - Michałkowicka – Stawowa - Orzeszkowej – Kościelna – Maciejkowicka - Budryka - Barlickiego- Bytomska - Żeromskiego - Rozwojowa - Tarnogórska - Londyńska - Brandysa – Wyzwolenia – Towarowa - Harcerska - Wrocławska
 

  • szkoły: SP nr 5, Zespół Szkół nr 2, SP nr 13,Gimnazjum nr 2,  Przedszkole nr 12, Zespół Szkół nr 1, Gimnazjum nr 4, Przedszkole nr 6, I LO, Przedszkole nr 10, Przedszkole nr 15, Zespół Szkół Integracyjnych, Wesołe Przedszkole, Przedszkole Waldorfskie, Przedszkole nr 16


2019 r.

  • styczeń 14, 28
  • luty 11, 25
  • marzec 11, 25
  • kwiecień 08, 23 /wtorek/
  • maj 06, 20
  • czerwiec 03, 17
  • lipiec 01, 15, 29

     

Rejon II /wtorki/
 

Łącząca - Oświęcimska - M.Dąbrowskiej - Krupanka - Reymonta -  Szymanowskiego - Wiejska - Zwycięstwa - Park Pszczelnik - Chopina - AL.Sportowców - 1-go Maja - Barbary - Jana Pawła II - Parkowa - Krasińskiego - Szpitalna - Wróblewskiego - Niepodległości - Kapicy - Wróbla - Leśna - Lipowa

szkoły:Zespół Szkół nr. 4, Zespół Szkół nr.1, Zespół Szkół Integracyjnych SP 20
 

2019 r.
  • styczeń 02/środa/, 15, 29
  • luty 12, 26
  • marzec 12, 26
  • kwiecień 09, 25 /czwartek/
  • maj 07, 21
  • czerwiec 04, 18
  • lipiec 02, 16, 30
     

Rejon III /piątki/

Cicha - Pułaskiego - Kościuszki - Poprzeczna - Śmiłowskiego - Mickiewicza - Pszczelnicza - Mysłowicka - Powstańców - Srokowiecka - Brzozowa - Cmentarna - Ślaska - Śniadeckiego - Matejki - Plac Skargi
 
szkoły: Zespół Szkół Specjalnych

2019 r.

  • styczeń 04, 18
  • luty 01, 15
  • marzec 01, 15, 29
  • kwiecień 12, 26
  • maj 10, 24
  • czerwiec 07, 21
  • lipiec 05, 19

 

Rejon IV /poniedziałki/

Wróbla - Niepodległości - AL.Młodych - Boh.Westerplatte - Plac Skrzeka i Wójcika - Bytkowska - Watoły - Niepodległości - Mikołaja - Chorzowska - Łokietka - Jagiełły - Wróblewskiego - Chrobrego - Grunwaldzka -
Fitznerów

szkoły: "Meritum", Przedszkole nr 9, II LO, Żłobek, "Imperium Słońca",SP nr1, Przedszkole nr 7, Przedszkole nr 2, Zespół Szkół Sportowych SP nr 8, Przedszkole nr 20, Gumisiowe Przedszkole, Przedszkole nr 10, Przedszkole nr 18

2019 r.

  • styczeń 07,21
  • luty 04, 18
  • marzec 04,18
  • kwiecień 01, 15, 29
  • maj 13, 27
  • czerwiec 10, 24
  • lipiec 08, 22
     

      

Rejon V /wtorki/
 

Stalmacha - Fabryczna - Konopnickiej - Chemiczna - Srokowiecka - Budowlana - Głowackiego - Plac Skargi - Sobieskiego - Szkolna - Hutnicza - Olimpijska
 

  • szkoły: SP nr 3, Szkoła "Cogito"

2019 r.

  • styczeń 08, 22
  • luty 05, 19
  • marzec 05, 19
  • kwiecień 02, 16, 30
  • maj  14, 28
  • czerwiec 11, 25
  • lipiec 09, 23


    Rejon VI /piątki/

    Obwodowa - Słowackiego - Dworcowa - K.Miarki - Kapicy - Chopina - Katowicka - Leśna - Kasztanowa - Wierzbowa - Grabowa - Lipowa - Klonowa - Wróbla - Olimpijska

    szkoły: Przedszkole nr 11, SP nr 11, Przedszkole nr 19

    2019 r.

  • styczeń 11,  25
  • luty 08, 22
  • marzec 08, 22
  • kwiecień 05, 19
  • maj 02/czwartek/,17, 31
  • czerwiec 14, 28
  • lipiec 12, 26