Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki
Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.
Siemianowice Śląskie
41-100 Siemianowice Śląskie
ul. Śmiłowskiego 15

Usługi

Szybki
kontakt

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej
i Mieszkaniowej Sp. z.o.o.
41-100 Siemianowice Śląskie
ul. Śmiłowskiego 15

Harmonogram-odpady ulegające biodegradacji w 2020r

 

Poniedziałek

pojemniki prosimy wystawiać  w dniu odbioru do godz. 6:00

REJON 1:

Obwodowa

BAŃGÓW: Zwyciestwa, Wrocławska, Krupanka, Malinowa, Bratnia,Okrzei, Turystyczna, Polna,

PRZEŁAJKA:Bańgowska, Willowa, Brynicka, Wiejska, Sloneczna, Żniwna, Łąkowa, Poranna, Makowa, Bukowa, Rzeczna, Rolna,Dębowa, Lawendowa, Rumiankowa, Miodowa, Słonecznikowa, Cyprysowa, Sosnowa, Wiosenna, Jodłowa, Modrzewiowa, Pszeniczna, Jaśminowa, Chemiczna

Jana Pawła II, Parkowa,
1-go Maja, Krasińskiego,
Pułaskiego, Kapicy,
Damrota

Gerberowa, Krokusowa, Storczykowa, Tulipanowa, Makowa

osiedle "CHEMIK"

Śniadeckiego, Krasińskiego, Pułaskiego, Dąbrowskiego, Staszica

REJON 2:

Komuny Paryskiej, PCK, Cicha,
Lompy, Wojska Polskiego,
Jasna, Al.Sportowców, Astrów,
Różana,

"PTASIE OSIEDLE": Czeladzka, Jaracza, Korczaka, Krucza, Nałkowskiej, Gałczyńskiego, Słowików, Drozdów, Kosów, Skowronków, Czyżyków, Gilów Kormoranów, Bocianów, Jaskółek, Sowia, Żurawia, Kukułek, Pawia, Jastrzębia, Gołębia, Sikorek, Szpaków, Stara Szosa, Park Pszczelnik, Sokołów, Pelikanów, Sójek, Wilg, Kawek, Gawronów

Chopina, Al. Spacerowa, Dworska, Spokojna, Ogrodowa, Krótka, Śmiłowskiego, Myśliwiecka, Poprzeczna, Pszczelnicza, Boczna, Mickiewicza, Cmentarna, Brzozowa, Słowackiego, Piaskowa, Mysłowicka, Sadzawki, Kolejowa, Kilińskiego, Fabryczna, Budowlana, Matejki, Głowackiego, Piastowska, Lipowa, Okrężna,  
         
osiedle "TUWIM STARY",

osiedle"Wróbla - Korfantego"

Terminy odbioru:

  • MARZEC 9, 23
  • KWIECIEŃ 6, 20
  • MAJ 4, 18
  • CZERWIEC 1, 15, 29
  • LIPIEC 13, 27
  • SIERPIEŃ 10, 24
  • WRZESIEŃ 7, 21
  • PAŹDZIERNIK 5, 19
  • LISTOPAD 2, 16, 30
  • GRUDZIEŃ 14, 28


Wtorek

pojemniki prosimy wystawiać  w dniu odbioru do godz. 6:00

REJON 3:

Osiedle "MŁODYCH":
Teatralna, Stęślickiego
Boh. Westerplatte (+Wieczorka), Potockiego , Krasickiego, Waloszka, Rzepusa, Stabika, Rodziny Dembińskich, Popka, Pronobisa, Reja (Langego), Majcherczyka -Zdana, Skrzeka i Wójcika, Watoły, Węglowa, Polaczka, Mikołaja, Górna, Dolna , Niepodległości, Chorzowska, Wróblewskiego, Zygmunta Starego, Mieszka I, Łokietka, Prusa, Chrobrego, Broniewskiego, Morcinka, Miłosza, Ogińskiego, Grunwaldzka, Jagiełły,

Waryńskiego, Kasprzaka, Trafalczyka, Kopernika, Floriana , K. Miarki, Olimpijska, Sobieskiego, Hutnicza, Szkolna, Browarowa, Składowa, Ligonia, Jedności, Jagiellońska, Katowicka

REJON 4:

Bytkowska, Bema,
Oświęcimska, Traugutta,

Osiedle ROBOTNICZE: E. Plater, Kochanowskiego, Limanowskiego, Fojkisa, Kołodzieja, M. Dąbrowskiej, Andersa , Obr. Warszawy, Sikorskiego,

Kościelna, Pocztowa, Przyjaźni, Łukasińskiego, Dreyzy, Harcerska ,Orzeszkowej. Maciejkowicka.

Osiedle FABUD;
Wyzwolenia, Stawowa,
Towarowa,

Domina,Wojciecha, Budryka, Gajdzika, Paryska, Wiedeńska, Żeromskiego,
Londyńska, Zaciszna, Barlickiego, Brandysa, Sienna, Pokoju, Bytomska, Rozwojowa, Północna, Tarnogórska, Maciejkowicka, Willeńska, Lizbońska, Madrycka, Brylantowa, Szafirowa, Rubinowa, Turkusowa, Diamentowa, Szmaragdowa


Michałkowicka, Kościuszki, Granitowa , Górnicza, Gansińca, Śląska,  Ogrodowa, Św. Barbary, Śniadeckiego, Wyspiańskiego, Powstańców, Moniuszki, Szeflera, Dworcowa, Sienkiewicza, Fitznerów (27-go Stycznia),

Terminy odbioru:

  • MARZEC 10, 24
  • KWIECIEŃ 7, 21
  • MAJ 5, 19
  • CZERWIEC 2, 16, 30
  • LIPIEC 14, 28
  • SIERPIEŃ 11, 25
  • WRZESIEŃ 8, 22
  • PAŹDZIERNIK 6, 20
  • LISTOPAD 3, 17
  • GRUDZIEŃ 1, 15, 19